دتکتور اعلام حریق

از دتکتور های آتش نشانی برای تشخیص عوامل آتشزا مانند دود، حرارت و گاز استفاده می شود. شرکت آریا حریق عرضه کننده و فروشنده انواع دتکتور اعلام حریق در کرج (البرز) و دیگر شهر های کشور است. مشتریان و همکاران گرامی برای اطلاع از قیمت عمده محصولات و یا مشاوره قبل از خرید، با کارشناسان واحد فروش تماس بگیرید.

نمایش 1–16 از 30 نتیجه

 • آیا به هنگام خرید دتکتور باید به استاندارد ها و گواهینامه محصول دقت کنیم؟
  بله، به دلیل اینکه این تجهیزات برای حفظ ایمنی و امنیت محیط استفاده می شوند، باید موفق به دریافت استاندارد ها و گواهینامه های مورد نیاز شده باشند.
 • آیا نصب دتکتور های گاز طبیعی در منازل ضروری است؟
  بله، برای افزایش ایمنی و کاهش احتمال بروز خطرات، بهتر است که در منازل و نزدیک وسایلی مانند اجاق گاز و ... (فاصله 3 متری) از این دستگاه ها استفاده شود تا هنگام نشت گاز، ساکنین را مطلع سازند.
 • چه عواملی سبب از کار افتادن و یا اختلال در کارکرد دتکتور های دود می شوند؟
  عواملی مانند گرد و غبار، خاک، دود های ناشی از عملیات های ساخت و ساز می توانند در کارکرد این محصولات خلل ایجاد کنند. بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق، بهتر است تا هرچند وقت یکبار، این دستگاه ها را باز کرده و آنها با به خوبی تمیز کنید.
 • دتکتور های دود چه زمانی باید تعویض شوند؟
  با توجه به استاندارد ها و طول عمر مفید این محصولات، هر 10 سال باید برای تعویض آنها اقدام کرده و محصول جدید را جایگزین کنید.
 • دتکتور های حرارتی چه زمانی باید تعویض شوند؟
  با توجه به استاندارد NFPA هر 15 سال باید برای تعویض آشکارسازهای حرارتی اقدام شده و آنها را با محصولات جدید جایگزین کنید.